Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

BRINNO OFERUJE INTELIGENTNE GADŻETY POPRAWIAJĄCE ŻYCIE CODZIENNE!

Spółka Brinno działalność projektową rozpoczęła w 2003 roku. Dzięki ciężkiej pracy zdobyła reputację profesjonalnej firmy projektowej oraz grupę oddanych klientów wśród topowych firm technologicznych.

W 2009 roku spółka Brinno przewidziała nadchodzącą koniunkturę na rynku cyfrowej obróbki zdjęć, a w szczególności poklatkowych nagrań/klipów wideo do błyskawicznego udostępniania za pomocą coraz szybszych metod przesyłu szerokopasmowego oraz łatwych rozwiązań z zakresu pamięci masowej.

Od tego czasu spółka, wykorzystując wielkie doświadczenie projektowe oraz technologie przetwarzania obrazu i oszczędzania mocy, produkuje serię markowych kamer poklatkowych do szerokiego zastosowania biznesowego i rekreacyjnego. Spółka jest pierwszym graczem na rynku wykorzystującym rozwój fotografii poklatkowej.

 

Brinno jest obecnie jednym z wiodących liderów na rynku w dziedzinie przetwarzania obrazu i sposobów oszczędzania energii. Specjalizuje się w projektowaniu urządzeń, w których baterie wytrzymują nawet do 10 razy dłużej niż u konkurencji.

W gamie produktów Brinno znaleźc można: kamery poklatkowe, cyfrowe aparaty bezpieczeństwa, cyfrowe wizjery do zabezpieczenia drzwi.

Brinno zdobyło wiele nagród na światowym rynku: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ!

"Opracowujemy rozwiązania sprzętowe i softwarowe, a następnie łączymy je w jednym urządzeniu cyfrowym, przeobrażając skomplikowaną, drogą i czasochłonną technikę fotografii poklatkowej w proste, tanie i przyjazne użytkownikowi doświadczenie. Obniżamy wymagania związane z wysokiej jakości fotografią poklatkową i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumenta masowego. Nasza bieżąca oferta obejmuje wiodące produkty markowe, w tym kamery poklatkowe (Seria TLC), elektroniczne wizjery drzwiowe z sensorem ruchu (seria PHV) oraz przenośne kamery bezpieczeństwa (seria MAC), udostępniane za pomocą sieci globalnych kanałów dystrybucyjnych." Brinno o swojej misji.

BRINNO – Never miss a shot!

BRINNO TIME LAPSE CAMERA TLC200 PRO:

BRINNO PAN LAPSE ART200:

BRINNO CONSTRUCTION CAMERA BCC100 (TLC200 f1.2):

BRINNO OUTDOOR CAMERA MAC200DM, MAC100:

BRINNO FRONT DOOR SECURITY CAMERA PHVMAC, PHV1325:

 

 Oferta BRINNO w Polsce >>TUTAJ<< - Od cen sugerowanych przysługują rabaty po przedstawieniu planu sprzedaży

FILMY PREZENTUJĄCE URZĄDZENIA MARKI BRINNO (kliknij na zdjęcie, aby odtworzyć):

Witryna stworzona na platformie