Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Spółka EMP-Centauri jest wiodącym czeskim producentem i jednym z największych producentów multiswitchy, rozgałęźników, przełączników i akcesoriów SAT w Europie. Produkty EMP-Centauri wykorzystywane są do odbioru i dystrybucji sygnałów telewizji satelitarnej. Produkty EMP-Centauri są eksportowane do wielu krajów na całym świecie. Ponad 15-letnie doświadczenie w branży sprawia, że produkty EMP-Centauri są solidne i dostępne w rozsądnej cenie. O jakości firmy świadczą nagrody:

Produkty EMP-Centauri są wykonane z najnowszych komponentów za pomocą zaawansowanych technologii. Procesy produkcyjne firmy otrzymały certyfikat ISO9001. Inżynierowie i kierownicy firmy cenią sobie zadowolonych klientów i zawsze służą pomocą, nie są obojętni na sugestie klientów, które dodatkowo motywują ich do działania. EMP-Centauri gwarantuje, że ich produkty są wolne od wszelkich usterek i wad produkcyjnych. W przypadku uszkodzenia w okresie gwarancyjnym, EMP-Centauri podejmie się naprawy lub wymiany produktu na nowy.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem EMP-Centauri:

Witryna stworzona na platformie