Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Everki to amerykańska marka z siedzibą w Kaliforni, wyznaczająca styl życia. Produkty klasy premium, wysokiej jakości, stylowe innowacyjne doskonale sprawdzające się w codziennym użytkowaniu do pracy, szkoły i we wszelkich podróżach. Produkty marki Everki to komfort, wygoda i wszechstronność w postaci funkcjonalnego wnętrza.

DMTrade jest jednym z dwóch dystrybutorów produktów na polskim rynku z dostępem do dużych stanów magazynowych.

Wszystkie produkty zostały przez nas starannie opisane, każdy produkt zawiera zdjęcia w wysokiej jakości i materiał filmowy z prezentacją produktu - materiały dostępne także na stronie everki.com

 
 
 
 
 
Zostań Dystrybutorem Everki

Poszukujemy długoterminowych partnerów, którzy z zaangażowaniem pomogą rozwijać wartości i świadomość marki w swoim regionie. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do sieći dystrybutorów, prosimy o kontakt.
 

Everki Wieczysta gwarancja

Everki, udziela dożywotniej gwarancji do pierwotnego właściciela, na  produkty przeciwko wadą materiałowym i fabrycznym. Everki, według własnego uznania, naprawi lub wymieni wadliwy produkt bezpłatnie. Jeśli produkt nie jest już dostępny, Everki zastrzega sobie prawo do zastąpienia do podobnego produktu o takiej samej wartości. Niniejsza gwarancja nie obejmuje szkód przypadkowych lub wtórnych do mienia osobistego i nie ma zastosowania do przypadkowego uszkodzenia, niewłaściwego użytkowania, nieprawidłowej obsługi lub zmiany.

W praktyce wyglada to tak, ze klient moze reklamaowac produkt bezposerdnio u Everki lub u nas przesyłając plecak po wcześniejszym przesłaniu zdjęć:

  1. calego plecaka lub torby

  2. elementu uszkodzonego

  3. wszytego numeru seryjnego

W plikach poniżej dokładny opis:

 Everki_RMA_EN.pdf

 Everki_RMA_instrukcja_zdjec_EN.pdf

Zasady dotyczące zwrotów

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą jakość obsługi klienta. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu z everki, możesz zwrócić go w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji minus wszelkie koszty przesyłki. Zadbaj tylko aby produkt był w stanie w jakim go otrzymaleś/aś z nowymi oryginalnymi etykietkami.


Materiały:

plik *.csv z ofetrą i opisem produktów wraz ze zdjęciami:

  dmt_everki.csv

plik *.xml do automatycznej synchronizacji danych:

  dmt_everki.xml

plik *.pdf katalog produktów w wersji angielskiej

  everki_katalog2015_en.pdf

pliki *.pdf i *.doc z aktualną ofertą i cenami sugerowanymi brutto SRP

 everki_cennik2015_pl.pdf

 everki_cennik2015_pl.doc

Od tych cen przysługują wam rabaty ustalane indywidualnie po przedyskutowaniu planu sprzedaży.

Witryna stworzona na platformie