Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

                                           

Gaoke jest profesjonalną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, kojarzoną głównie ze sprzętem, który ułatwia prowadzenie zajęć szkolnych, spotkań handlowych i prezentacji. Zatrudnia ona u siebie ponad 170 techników i około 30 inżynierów, którzy robią wszystko, aby ich produkty były najwyższej jakości.

Produkty marki Gaoke znacznie poprawiają jakość i ciekawość prezentacji, prezentują obraz w możliwie jak najlepszej rozdzielczości i mają ogromny wpływ na to jaki będzie odbiór prezentacji przez jej uczestników - a wiadomo, że nikt nie chce prowadzić nudnych spotkań!

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu idealnie wkomponuje się w wystrój wnętrza i nieco je unowocześni. Wygląd to jedno, funkcjonalność to drugie. Wspaniałe żywe kolory, zoom bez utraty jakości, wysoka płynność prezentowanego obrazu bez żadnych opóźnień to tylko niektóre z zalet sprzętu spod znaku Gaoke.

Witryna stworzona na platformie