Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Marka Johansson istnieje już ponad 50 lat!

Johansson należy do grupy Unitron, która skupia wiele firm specjalizujących się w instalacjach satelitarnych.

Firma działa na terenie ponad 50 państw:

Katalog Johansson:

Jednym z głównych zadań spółki jest udoskonalanie dystrybucji telewizyjnej dla domów wielorodzinnych i większych budynków mieszkalnych. Johansson to belgijska firma, która stale od 15 lat notuje wzrost obrotów na rynku. Od 12 lat nie odnotowała strat finansowych. W swoich szeregach skupia ponad 25 wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy dbają o stały rozwój technologiczny. Swoje zakłady produkcyjne i magazyny zlokalizowała blisko Polski, dzięki czemu zamówienia są realizowane bezpośrednio u producenta, a dostawy są szybkie i bezpieczne.

Produkty marki Johansson porjektowany i wykonywane są przez grupę Unitron, która znana jest w świecie, a klienci uznają ją za znak jakości. Europejska marka gwarantuje swoim klientom produkty wykonane z najwyższą starannością i niezawodnością.

Produkty Johansson to kawał dobrej i solidnej pracy wielu ludzi!

Witryna stworzona na platformie