Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

 

LB-Link jest światową firmą zajmującą się komunikacją w nowej technologii. Spółka skupia się na produkcji oprogramowania i urządzeń służących do zarządzania siecią Internet, inteligentnymi domami i bezprzewodowymi połączeniami.

LB-Link założony został w 1997 roku, główny zakład produkcyjny zajmuje powierzchnię ponad 1 ha. Firma zatrudnia ok. 1000 pracowników, a wśród nich wykwalifikowanych inżynierów, specjalistów i techników.

Marka LB-Link jest w świecie szeroko ceniona, a poniższe nagrody to potwierdzają:

Misją firmy LB-Link jest tworzenie rewolucji w zarządzaniu przewodowymi i bezprzewodowymi sieciami. Spółka pracuje zgodnie ze standardem ISO 9001:2000, produkując nawet 100000 urządzeń dziennie! Każdy produkt wychodzący z fabryki jest dokładnie sprawdzany i analizowany. W gamie produktów LB-Link znaleźć można: routery WIFI i routery przewodowe, switche Ethernet, moduły bezprzewodowe. Dystrybucja firmy LB-Link sięga do 80 krajów na całym świecie.

KATALOG PRODUKTÓW LB-LINK:

Witryna stworzona na platformie