Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

DMTrade jest to firma powstała w 2005r. od początku dostarczjąca produkty do odbioru telewizji cały czas poszerzając swoje portfolio zaczynając od sklepu z tunerami cyfrowymi i artykułami do odbioru telewizji satelitarnej, aż do paru tysięcy pozycji asortymentowych, oferując wszelkiego rodzaju produkty multimedialne.

Z biegiem czasu DMTrade działa na rynku sprzedaży hurtowej zaopatrując kilkuset stałych odbiorców – są to sklepy RTV, firmy instalatorskie, telewizje kablowe, także udaje się eksportować produkty zaopatrując kilka elektronicznych sklepów internetowych w europie.

Misja

Najważniejszym celem jest zagwarantowanie Wam – klientom najlepszej obsługi, zapewnienie najwyższej jakości towarów i danie wyboru szerokiego asortymentu.

Zależy nam na zbudowaniu trwałych, sprawne działających, uczciwych i stabilnych relacjach. Chcemy dopasować ofertę do dzisiejszych realiów, aby korzystnie konkurować z Wielkimi potentatami.

Naszym kapitałem jest wieloletnie doświadczenie w branży młody ambitny i zaangażowany zespół ludzi i Wy nasi klienci, którzy pomagacie nam i sobie w rozwoju naszych skromnych biznesów. Rozwój grupy DMTrade ma zapewnić wzrost zadowolenia klientów z obsługi przed i pozakupowej, oraz oferowanie najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań.

Motto

 „Get the highest quality at Your home!” Uważamy was kochani Klienci za profesjonalistów potrafiących wybrać to co dla was najlepsze. Podążajmy razem jedną drogą do sukcesu będziemy wtedy silniejsi.

Założenia grupy

- ciekawy i ciągle rozwijający się wybór produktów

- bardzo konkurencyjne ceny i uczciwy proces dystrybucji

- staramy się zapewnić obsługę i serwis na najwyższym poziomie

- możliwy kredyt kupiecki w zamian oczekujemy terminowych spłat zobowiązań

- system zamówień hurtowych internetowa platforma B2B

- wsparcie techniczne

- satysfakcje na każdym etapie dystrybucji produktu

Witryna stworzona na platformie