Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Marka "OPENBOX ®" specjalizuje się w technologii satelitarnej i zyskała już popularność w Europie.


Oferuje nowe, oryginalne produkty o doskonałej jakości i dostosowane do wymagań rynku, który pozwoli poczuć maksimum komfortu i wygody dla właścicieli. Firma stale bierze udział w największych wystawach krajowych i międzynarodowych, na których prezentuje najnowsze nowinki ze świata telewizji satelitarnej, otrzymała też wiele nagród i dyplomów:


OPENBOX słynie w Europie z solidnych produktów w dziedzinach SAT i TV, firma rozwinęła i podbiła rynek wschodniej Europy:

Znak towarowy OPENBOX ® decyzją rady handlowej w Rosji został uznany za "Najlepszy w Rosji", "Najlepszy w Moskwie", "Najlepszy w Rosji poza Moskwą".

OPENBOX jest najczęściej odwiedzaną stroną internetową w dziedzinie SAT. Na swoich serwera przechowywuje i udostępnia najwięcej danych, potrzebnych do poprawnego działania sprzętu.

Witryna stworzona na platformie