Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

 

QVIART to młoda firma utworzona przez zespół specjalistów z ponad 15 letnim doświadczeniem poświęconym na rozwój sprzętu i oprogramowania w dziedzinie odbiorników DVB i elektroniki użytkowej. Marka pojawiła się ze względu na wspólną motywację do osiągnięcia najwyższych wartości, poprzez entuzjazm do projektu, oraz chęci wprowadzenia na rynek własnych unikalnych produktów.

Poza tym, chcieliby pokazać udzielającą się wśród nich pasje i duch świadomości wysiłku, uczciwości, pracy zespołowej, współpracy i lojalności wobec dystrybutorów i użytkowników końcowych. W QVIART są przekonani, że to jedne z ich najwiekszych atutów. Jeśli połączy się to wszystko z pasją do kreatywności i ciągłego doskonalenia, mamy odpowiednią równowagę, aby osiągnąć cel: rozwijać najlepsze oprogramowanie, które, w połączeniu z doskonałą i stabilną konstrukcją sprzętu, zrewolucjonizuje i wzbogaci doświadczenia i doznania użytkowników. Tak więc, mimo że QVIART jest różnorodnym i wielokultrowym zespołem, który ma siedziby w Hiszpanii, Polsce w Azji i Indiach, dzieli wielką pasję do technologii i stara się codziennie do komunikowania się z użytkownikami w najprostszy możliwy sposób poprzez swoje produkty.

Witryna stworzona na platformie