Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Sunhans został założony w 2008 roku w celu wprowadzania innowacji w dziedzinie telekomunikacji, badania nowych technologii i inicjatyw w celu lepszej komunikacji globalnej.
 

Obecnie Sunhans posiada w swoim asortymencie produkty, które ułatwiają komunikację tysiącom firm i osobom fizycznym. Sunhans mówi o sobie, że jest "narzędziem do rozwiązywania problemów", ponieważ specjalizują się w rozwiązywaniu problemów z sieciami bezprzewodowymi i wzmacnianiem sygnału telefonów komórkowych. Ponadto specjalizują się w produkcji najnowszych technologii w swojej dziedzinie. Na przykład, nowe protokoły sieci bezprzewodowych.

W polskiej ofercie dostępne są wzmacniacze: sygnału telefonii GSM i 3G (WCDMA) oraz 4G (LTE), internetu w pasmach 2,4 GHz i 5,8 GHz w standardach: b, g, n, ac.

Wzmacniacze Sunhans charakteryzują się ekranowanymi podzespołami oraz niskoszumnością, dzięki której nie zakłócają innych pasm GSM oraz urządzeń pracujących w sieciach WI-FI.

Sunhans to gwarancja jakości wykonania i solidności sprzętu, który posłuży Ci przez wiele lat!

Sunhans wyprzedza innych producentów, ponieważ jest innowacyjny. Innowacja to jeden z powodów, który wzbudza zaufanie klientów.
 

Sunhans posiada zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi. Inżynierowie, z długą karierą i doświadczeniem w branży nowych technologii, tworzą produkty spełniające normy wszystkich krajów świata. Menedżerowie logistyki z dużym wyczuciem czasu w ich pracy są odpowiedzialni za upewnienie się, że wszystko dotrze do miejsca docelowego na czas i nadzorują każdą minutę przesyłki. Kierownicy produkcji nadzorujący kontrolę jakości technicznej, sprawdzają każdą wyprodukowaną sztukę. Sunhans kontroluje swoje produkty aż do oddania ich w ręce dostawców.

Do roku 2013, Sunhans skupiał się głównie na rynku chińskim, eksport do Europy i Ameryki stanowił tylko 10% produkcji. Ale od 2014 roku to się zmieniło, do niemal wyłącznej produkcji wyrobów na rynki zagraniczne.

Sunhans stał się dużą marką w 2014 roku.

Sunhans posiada fabryki w Shenzhen i Hong Kongu (Chiny), biura i logistyczne magazyny w Hiszpanii, Niemczech i Meksyku. Sieć dystrybucji jest tak szybka i skuteczna, jak ich produkcja. 
 

BOOST YOUR BUSINESS !!!

Witryna stworzona na platformie