Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i Wymiany

Jak zwrócić towar?

Odstąpienie od umowy możliwe jest przy zakupie konsumenckim w ciągu 14 dni.

Zwracany Produkt najleiej odesłać we własnym zakresie i w stanienie nienaruszonym nadającym się do dalszej odsprzedaży, w oryginalnym opakowaniu wraz z foliami zabezpieczającymi, odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami fizycznymi, na adres:

DMTrade, Wiśniowa 36 , 64-000 Kościan z dopiskiem "zwrot towaru" z wypełnionym formularzem.

Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub korzystając z systemu PayU lub PayPal zwrot nastąpi tą samą drogą (w ciągu kilku dni roboczych od dnia otrzymania towaru)

Pobierz formularz zwrotu towaru.

Zwroty i wymiany produktów


Przy zwrocie produktów proszę pamiętać aby zachować ich stan w jakim były wydane i stan ich opakowania w sposób nienaruszony, gdyż  w przypadku naruszenia wyglądu i właściwości produktów Sprzedawca może pomniejszyć zwrot o koszt zapłaty za zmniejszenie wartości towaru. Konsument ma prawo obejrzeć dostarczony towar w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.
Jeżeli rzecz nie spełnia jego wymagań, nie może używać jej dowolnie.

Większość produktów dostępnych w sklepie internetowym posiada folie ochronne na elementach najbardziej podatnych na uszkodzenia. Z tego też względu zaleca się nie zdejmować folii ochronnych z tych elementów przez okres 14 dni od doręczenia sprzętu.


Towar kupiony mo
że być także wymieniony na inny w ciągu 14 dni.
Uwaga! Prawo od odst
ąpienia od umowy dotyczy konsumentów, nie przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą tutaj dopuszczamy, różne opcje zadowolenia klienta ale uzgadniane są indywidualnie w tym celu zapraszamy do kontaktu przed lub także po zakupie.

 Uwaga: w skrajnych przypadkach nietypowe produkty na specjalne zamówienie, produkty wykorzystywane do działalności gospodarczej, karty Pay TV i oprogramowanie, które klient aktywował nie obowiązują zwroty.

Witryna stworzona na platformie