Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini

Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini

  • Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini. W komplecie przyłącza FC/SC/ST. Pomiary: -50 do 26 dBm (do 0.01), dla fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.
  • Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini. W komplecie przyłącza FC/SC/ST. Pomiary: -50 do 26 dBm (do 0.01), dla fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.
Rozmiar
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Bezpieczne zakupy
179,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 209,00 zł / szt.
Cena regularna 184,68 zł / szt.
Szybkie zakupy 1-Click (bez rejestracji)
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Nagłówek - Spacetronik

 

Kieszonkowy miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini


Mini miernik mocy optycznej SP-OM36 to samodzielny przyrząd testowy, który jest szeroko stosowany do instalacji, obsługi i konserwacji sieci światłowodowej. Urządzenie może testować moc optyczną w zakresie długości fali 800 ~ 1700 nm. W ustawieniach urządzenia zostało zapisane sześć skalibrowanych długości fali: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm.



Najważniejsze cechy miernika optycznego Spacetronik SP-OM36 Mini

- Wysoka dokładność pomiaru i rozdzielczość wyświetlacza
- Szybka reakcja i pomiar: Może wyświetlać szybkie śledzenie i pomiar w czasie rzeczywistym mocy optycznej przy zmianie mocy wyjściowej
- Szeroki zakres pomiarowy: może zapewnić 80dB zakresu pomiaru mocy optycznej
- Sześć skalibrowanych długości fali: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm i 1625 nm
- Zapewnia bezwzględny pomiar mocy optycznej i pomiar mocy względnej.
- Monitorowanie w czasie rzeczywistym i wyświetlanie poziomu baterii.
- Ostrzeżenie o niskim poziom naładowania baterii.
- Baterie 3x AAA w zestawie
- Złącza SC + ST + FC są dołączone
- Funkcja automatycznego wyłączania
- Podświetlany wyświetlacz LCD
- Funkcja autokalibracji użytkownika


Specyfikacja miernika mocy optycznej

 

 

Cechy produktu
Cena katalogowa
184,68 zł/1szt.
Symbol
SP-OM36MINI
Kod producenta
5903031018486
Gwarancja
2 lata
2 lata
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ

EXAMPLE PRODUCT NAME

Kliknij gwiazdki aby ocenić:
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 94 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Montaż bardzo fajny w miarę dobrze świecą
2024-07-07
Towar i dostawa OK
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel