DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.
Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.
Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.
Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.
Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.
Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.

Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.

  • To wysokiej jakości szybkozłącze pozwoli Ci na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm. Wymaga użycia spawarki światłowodowej. Niska tłumienność. Zestaw 10 sztuk.
  • To wysokiej jakości szybkozłącze pozwoli Ci na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm. Wymaga użycia spawarki światłowodowej. Niska tłumienność. Zestaw 10 sztuk.
Rozmiar
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.
Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S05 10 szt.
Bezpieczne zakupy
44,90 zł
brutto / szt.
Cena regularna / szt.
Szybkie zakupy 1-Click (bez rejestracji)
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
Cena katalogowa
44,90 zł/1szt.
Symbol
FFC-SC/UPC-S05
Kod producenta
5903031018967

Nagłówek Spacetronik

Spaw mechaniczny światłowodowy ze złączem FFC-SC/UPC-S05, 10 sztuk

Wysokiej jakości Fast Connector FFC-SC/UPC-S05 pozwala na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm. Wymaga użycia spawarki światłowodowej. 


Cechy produktu

- rodzaj światłowodu: jednomodowy,
- średnica włókna 125 ?m (657A & 657B),
- średnica powłoki 250 ?m,
- średnica kabla do 3 mm,
- długość złącza 53 mm,
- temperatura pracy -40~+85?,
- IL (1310 nm & 1550 nm): ?0.20 dB (śr.), ?0.40 dB (maks.),
- RL: ?50 dB,
- opakowanie zawiera 10 szt.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 42 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
Bardzo dobra cena testera, towar dobrze zapakowany, szybka realizacja zamowienia.
2024-02-13
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, dobry kontakt i szybka wysyłka. Jeden z kilku zamówionych produktów zdecydowałem się zwrócić, proces zwrotu był łatwy i przejrzysty. Po dostarczeniu produktu weryfikacja przebiegła bezproblemowo i zwrot środków szybko wysłany na moje konto!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel