DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini
Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini
Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini
Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini
Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini
Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini

Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini

  • Tester źródła światła Spacetronik SP-OSM32 Mini to urządzenie sprawdzające poprawność wykonywania instalacji optycznych poprzez wysłanie fali o wybranej długości, przyłącza typu FC/SC/ST.
Rozmiar
499,00 zł
brutto / szt.
Cena katalogowa:559,00 zł
Możesz kupić także poprzez:
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini
Tester źr. światła opt. Spacetronik SP-OSM32 Mini
Bezpieczne zakupy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
Symbol
SP-OSM32MINI
Kod producenta
5903031018523

Nagłówek - Spacetronik

 

Mini tester źródła światła optycznego Spacetronik SP-OSM32 Mini


Tester źródła światła Spacetronik SP-OSM32 Mini charakteryzuje się zaawansowaną technologią sterowania, wysoką mocą wyjściową i bardzo niskim zużyciem energii. Może pracować przy 1550 nm, 1490 nm, 1310 nm, 1300 nm, 850 nm, pojedynczej, podwójnej lub potrójnej długości fali. Może eksportować różne częstotliwości modulacji (CW, 270HZ, 1KHZ, 2KHZ). Miernik tego typu może być szeroko stosowany w komunikacji optycznej, pomiarach optycznych, wykrywaniu światłowodów i tip.




Najwazniejsze cechy tester źródła światła optycznego

- Dobra stabilność mocy wyjściowej
- Opcjonalne automatyczne wyłączanie
- Duży wyświetlacz LCD z podświetleniem
- Wskaźnik mocy baterii


Specyfikacja

 

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 17 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-15
szybko i sprawnie
2023-10-09
Wszystko było na najwyższym poziomie.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel