DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł

Biurka narożne - porównanie Spacetronik SPE-243L vs. Loris SPE-L120

2023-11-16
Biurka narożne - porównanie Spacetronik SPE-243L vs. Loris SPE-L120

W dzisiejszym świecie pracy, biurka narożne w kształcie litery L z regulowaną wysokością stanowią kluczowy element nowoczesnych przestrzeni biurowych. W niniejszym artykule skoncentrujemy się na omówieniu tych innowacyjnych rozwiązań, zwracając szczególną uwagę na biurka elektryczne marki Spacetronik. Przeanalizujemy korzyści wynikające z korzystania z tego typu biurek oraz dowiemy się, jakie zalety niesie ze sobą inwestycja w biurko o regulowanej wysokości, mając na uwadze zarówno wydajność, jak i komfort pracy.

Biurka Narożne: Wybór dla Ciebie?

Pierwszym, zauważalnym atutem biurek narożnych jest efektywne wykorzystanie przestrzeni. Ich charakterystyczny kształt w literę L doskonale wypełnia narożniki pomieszczenia, co jest szczególnie korzystne w mniejszych przestrzeniach, takich jak małe biura czy pokoje.

Dodatkową zaletą jest zwiększona powierzchnia robocza, umożliwiająca pomieszczenie większej ilości sprzętu, dokumentów i innych niezbędnych przedmiotów. Warto również podkreślić, że biurka narożne oferują dużą różnorodność w organizacji przestrzeni, umożliwiając łatwe oddzielenie różnych zadań.

Biurka narożne prezentują się również elegancko i nowocześnie, co dodaje atrakcyjnego elementu do wystroju wnętrza, stanowiąc estetyczne uzupełnienie każdego biura czy gabinetu.

Jednakże, biurka narożne wymagają pewnej ilości wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Ich charakterystyczny kształt sprawia, że nie są idealne do bardzo ciasnych wnętrz, gdzie każdy centymetr przestrzeni jest istotny. Ponadto, warto zauważyć, że biurka narożne mogą być nieco droższe od swoich prostych odpowiedników, ze względu na bardziej skomplikowaną konstrukcję i większe rozmiary.

Podsumowując, biurka narożne w kształcie litery L są wszechstronnym rozwiązaniem, mającym swoje miejsce i korzyści w różnych środowiskach pracy. Wybór między nimi a biurkami prostymi zależy od indywidualnych potrzeb, dostępnej przestrzeni oraz preferencji estetycznych.

Gdzie Wykorzystać Biurka Narożne Spacetronik?

Biurka narożne w kształcie litery L marki Spacetronik znajdują zastosowanie w różnych miejscach, zarówno w środowisku domowym, jak i w biznesie. Poniżej przedstawiamy kilka miejsc, gdzie można z powodzeniem zastosować te biurka:

Biura Domowe: Idealne do niewielkich pomieszczeń, biurka narożne tworzą ergonomiczne stanowisko pracy, pomieszczając komputer, drukarkę i inne niezbędne elementy.

Gabinety: W profesjonalnych gabinetach lekarskich, prawniczych lub konsultacyjnych, biurka narożne mogą być idealnym rozwiązaniem, zapewniając wygodne i funkcjonalne rozmieszczenie sprzętu i dokumentów.

Biura Firmowe: Często stosowane w gabinetach kierowniczych lub jako stanowiska pracy dla pracowników zajmujących się wieloma zadaniami, ułatwiają organizację przestrzeni i pozwalają na wygodne korzystanie z wielu narzędzi.

Pracownie Artystyczne i Projektowe: Dzięki dużej powierzchni roboczej, biurka narożne są idealne dla artystów, projektantów i twórców, umożliwiając swobodną pracę.

Kąciki do Nauki: Doskonałe miejsce do skoncentrowanej nauki dla dzieci i studentów, umożliwiające składowanie podręczników i materiałów edukacyjnych.

Przestrzenie do Gier: Dla miłośników gier komputerowych, biurka narożne zapewniają komfortową przestrzeń na komputer gamingowy, konsolę, monitory i akcesoria.

Recepcje i Poczekalnie: W biznesach, takich jak salony fryzjerskie czy gabinety dentystyczne, biurka narożne mogą służyć jako recepcje, zapewniając miejsce do pracy i dokumentacji.

Biblioteki i Pokoje do Czytania: W przestrzeniach do czytania i studiowania, biurka narożne mogą stanowić wygodne stanowisko do pisania, czytania i badania.

Biurka narożne Spacetronik oferują wszechstronne rozwiązanie, które można dostosować do różnych potrzeb i przestrzeni, umożliwiając efektywne wykorzystanie miejsca pracy.

Które Rozwiązanie Wybrać: Stelaż Spacetronik SPE-243L czy Spacetronik Loris SPE-L120?

Marka Spacetronik proponuje dwa modele biurek narożnych: stelaż SPE-243L oraz biurko Loris SPE-L120. Poniżej przedstawiamy ich kluczowe cechy:

  • Biurko Loris SPE-L120:

Regulowane biurko elektryczne.
Zakres regulacji wysokości: 730-1210 mm.
Udźwig do 100 kg.
Duże blaty o grubości 18 mm.
Konstrukcja w kształcie litery "L" lub w układzie prostym.
System antykolizyjny, zabezpieczenie termiczne i przeciążeniowe.
Kolor: biały, czarny lub czarny stelaż + blat w kolorze rustykalnego brązu.
Ochrona IP20.
Cicha praca.
Zasilanie 100~240 V.
Kabel zasilający 3 metry.
Tylko do użytku wewnątrz.

  • Stelaż Spacetronik SPE-243L:

Stelaż biurka elektryczny dla blatów narożnych.
Dwusilnikowy system.
Zakres regulacji wysokości: 62 - 128 cm.
Maksymalna nośność: 125 kg.
Sugerowana szerokość blatu: 1350 ~ 2150 mm.
Sugerowana głębokość blatu: 600 ~ 1100 mm.
Maksymalna prędkość regulacji: 38 mm/s.
Bardzo cichy napęd; poziom hałasu poniżej 45-50 dB.
Zaawansowany kontroler z pamięcią 3 pozycji, wyświetlaczem, alarmem.
Systemy zabezpieczające przed przegrzaniem i przeciążeniem.
Innowacyjny system antykolizyjny.
Kolor: biały lub czarny.
Produkt nie zawiera w zestawie blatu.
Dedykowany dla blatów narożnikowych.
Gwarancja 5 lat.

Różnice pomiędzy Spacetronik SPE-243L a Loris SPE-L120 obejmują przede wszystkim to, że SPE-243L to stelaż, do którego trzeba dokupić blat narożny, co daje możliwość indywidualnej konfiguracji kolorystycznej. Natomiast Loris to gotowe rozwiązanie, gdzie kupujesz kompletną jednostkę biurka. Ponadto, blat Loris jest podzielony na dwie części - główną i dostawkę, co umożliwia ustawienie biurka zarówno w kształcie litery L, jak i w prostej linii. Dostawka jest wyposażona w półki, ułatwiające organizację akcesoriów i dokumentów. Oba modele pozwalają na ustawienie biurka w kształcie litery L zarówno po prawej, jak i po lewej stronie.

Oba rozwiązania oferują regulowaną wysokość, ale różnią się prędkością regulacji (SPE-243L: 38 mm/s, Loris: 25 mm/s). Udźwig wynosi do 125 kg dla SPE-243L i 100 kg dla Loris. Oba modele posiadają zaawansowane kontrolery, systemy bezpieczeństwa i funkcje antykolizyjne.

Podsumowując, biurka narożne Spacetronik oferują innowacyjne rozwiązania, dostosowując się do różnych potrzeb w miejscu pracy. Wybór między stelażem a kompletnym biurkiem zależy od preferencji dotyczących konfiguracji i kolorystyki. Oba modele gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy, umożliwiając efektywne korzystanie z przestrzeni biurowej.

Zapraszamy do korzystania z oferty marki Spacetronik i cieszenia się ergonomicznym miejscem pracy!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 50 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-09
Wszystko ok z zamówieniem. Polecam sklep.
2024-03-14
szybko i sprawnie
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel