DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
DARMOWA DOSTAWA od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2023-08-29

Innowacyjne bieżnie do chodzenia Spacetronik Walkee: Efektywny trening w domu i biurze

Innowacyjne bieżnie do chodzenia Walking Pad Spacetronik Walkee

Spacetronik prezentuje rewolucyjne bieżnie do chodzenia - Walkee. Nowa era aktywności fizycznej, doskonała odpowiedź dla osób pragnących zadbać o zdrowie w domowym zaciszu i w biurze. Dzięki monitorowaniu postępów i wygodnemu sterowaniu za pomocą pilota, bieżnie te oferują efektywne treningi i korzystny wpływ na kondycję fizyczną. Niezależnie od poziomu doświadczenia, Spacetronik Walkee dostosowuje intensywność treningu do indywidualnych potrzeb.

Bieżnie do biura Spacetronik: aktywność i praca w jednym miejscu

Chcesz połączyć trening i pracę? Bieżnie do biura Spacetronik umożliwiają to niezwykłe połączenie. Innowacyjne bieżnie do chodzenia pozwalają na komfortowe i efektywne ćwiczenia w domu i w biurze. Korzyści aktywności fizycznej są teraz dostępne bez rezygnacji z pracy czy opuszczania stanowiska.

Monitorowanie postępów i wygodne sterowanie

Bieżnie do domu Spacetronik Walkee wyposażone w czytelne wyświetlacze LED umożliwiają kontrolę kluczowych informacji podczas treningu. Śledzenie spalonych kalorii, prędkości, czasu treningu i pokonanego dystansu jest prostsze niż kiedykolwiek. To motywuje do osiągania celów treningowych.

Różnorodność treningów i komfort sterowania

Dzięki dołączonym pilotom, sterowanie bieżniami jest niezwykle proste. Użytkownicy dostosowują parametry treningu bez przerywania ćwiczeń. Regulacja prędkości od 1 km/h do 6 km/h pozwala na indywidualne dostosowanie intensywności treningu. Dodatkowe funkcje, takie jak kontrola czasu, dystansu, spalonych kalorii i kroków, sprawiają, że trening jest jeszcze bardziej spersonalizowany.

Kompaktowość i wygoda konstrukcji

Bieżnie Spacetronik Walkee SPE-W01 i SPE-W02 to nie tylko zaawansowane technologie, ale także solidność wykonania. Stabilność podczas ćwiczeń jest gwarantowana, a wytrzymałe materiały zapewniają trwałość produktu. Dodatkowo, model SPE-W02 może być składany, co oszczędza miejsce, gdy bieżnia nie jest używana.

Doskonałe połączenie z biurkami ergonomicznymi

Obie bieżnie idealnie współgrają z biurkami ergonomicznymi, umożliwiając trening w czasie pracy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną połączyć aktywność fizyczną z obowiązkami zawodowymi, nie rezygnując z produktywności.

Spacetronik Walkee SPE-W01 i SPE-W02 to narzędzia innowacyjne, które wprowadzają nową jakość w aktywność fizyczną. Bez względu na to, czy trening odbywa się w domu, czy w biurze, bieżnie te umożliwiają efektywne treningi, zapewniając jednocześnie wygodę i komfort.

Porównanie różnic między dwoma modelami bieżni do chodzenia: Spacetronik Walkee SPE-W01 i Spacetronik Walkee SPE-W02.

Spacetronik Walkee SPE-W01:

 • Składana Konstrukcja: Model SPE-W01 posiada standardową, nieskładaną konstrukcję.
 • Waga Użytkownika: Maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg.
 • Powierzchnia Użytkowa: 110 x 40 cm zapewniająca komfortowe ćwiczenia.
 • Monitorowanie Postępów: Wyposażony w czytelny wyświetlacz LED, który informuje o ilości spalonych kalorii, prędkości, czasie treningu oraz pokonanym dystansie.
 • Sterowanie Pilotem: Za pomocą bezprzewodowego pilota, użytkownik może dostosować prędkość, czas, dystans, spalone kalorie oraz kroki bez przerywania treningu.
 • Bluetooth: Nie posiada wbudowanego głośnika Bluetooth.
 • Prędkość: Dostosowanie prędkości od 1 km/h do 6 km/h (co 1 km/h).
 • Biurko Ergonomiczne: Idealne do ćwiczeń przy regulowanych biurkach ergonomicznych.

Spacetronik Walkee SPE-W02:

 • Składana Konstrukcja: Model SPE-W02 posiada składaną konstrukcję, umożliwiającą oszczędność miejsca, gdy bieżnia nie jest używana.
 • Waga Użytkownika: Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg.
 • Powierzchnia Użytkowa: Wielkość powierzchni użytkowej wynosi 120 x 45 cm, zapewniając wygodny trening.
 • Monitorowanie Postępów: Podobnie jak model SPE-W01, wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LED, umożliwiający kontrolę ilości spalonych kalorii, prędkości, czasu treningu, pokonanego dystansu oraz kroków.
 • Sterowanie Pilotem: Podobnie jak model SPE-W01, wyposażony w pilot do łatwego sterowania.
 • Bluetooth: Posiada wbudowany głośnik Bluetooth, umożliwiający odtwarzanie ulubionej muzyki podczas treningu.
 • Prędkość: Dostosowanie prędkości od 1 km/h do 6 km/h (co 0,5 km/h).
 • Biurko Ergonomiczne: Również idealne do ćwiczeń przy regulowanych biurkach ergonomicznych.

Oba modele, SPE-W01 i SPE-W02, oferują innowacyjne rozwiązania w dziedzinie aktywności fizycznej i połączenia treningu z pracą. Wybór między nimi zależy od preferencji użytkownika, wagi, dostępnego miejsca oraz potrzeb monitorowania postępów i możliwości korzystania z głośnika Bluetooth.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 18 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Polecam
2023-11-16
Zamówienie otrzymałem bardzo szybko a sam sprzęt okazał się bardzo pomocny
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel