2023-08-29

Innowacyjne bieżnie do chodzenia Spacetronik Walkee: Efektywny trening w domu i biurze

Innowacyjne bieżnie do chodzenia Walking Pad Spacetronik Walkee

Spacetronik prezentuje rewolucyjne bieżnie do chodzenia - Walkee. Nowa era aktywności fizycznej, doskonała odpowiedź dla osób pragnących zadbać o zdrowie w domowym zaciszu i w biurze. Dzięki monitorowaniu postępów i wygodnemu sterowaniu za pomocą pilota, bieżnie te oferują efektywne treningi i korzystny wpływ na kondycję fizyczną. Niezależnie od poziomu doświadczenia, Spacetronik Walkee dostosowuje intensywność treningu do indywidualnych potrzeb.

Bieżnie do biura Spacetronik: aktywność i praca w jednym miejscu

Chcesz połączyć trening i pracę? Bieżnie do biura Spacetronik umożliwiają to niezwykłe połączenie. Innowacyjne bieżnie do chodzenia pozwalają na komfortowe i efektywne ćwiczenia w domu i w biurze. Korzyści aktywności fizycznej są teraz dostępne bez rezygnacji z pracy czy opuszczania stanowiska.

Monitorowanie postępów i wygodne sterowanie

Bieżnie do domu Spacetronik Walkee wyposażone w czytelne wyświetlacze LED umożliwiają kontrolę kluczowych informacji podczas treningu. Śledzenie spalonych kalorii, prędkości, czasu treningu i pokonanego dystansu jest prostsze niż kiedykolwiek. To motywuje do osiągania celów treningowych.

Różnorodność treningów i komfort sterowania

Dzięki dołączonym pilotom, sterowanie bieżniami jest niezwykle proste. Użytkownicy dostosowują parametry treningu bez przerywania ćwiczeń. Regulacja prędkości od 1 km/h do 6 km/h pozwala na indywidualne dostosowanie intensywności treningu. Dodatkowe funkcje, takie jak kontrola czasu, dystansu, spalonych kalorii i kroków, sprawiają, że trening jest jeszcze bardziej spersonalizowany.

Kompaktowość i wygoda konstrukcji

Bieżnie Spacetronik Walkee SPE-W01 i SPE-W02 to nie tylko zaawansowane technologie, ale także solidność wykonania. Stabilność podczas ćwiczeń jest gwarantowana, a wytrzymałe materiały zapewniają trwałość produktu. Dodatkowo, model SPE-W02 może być składany, co oszczędza miejsce, gdy bieżnia nie jest używana.

Doskonałe połączenie z biurkami ergonomicznymi

Obie bieżnie idealnie współgrają z biurkami ergonomicznymi, umożliwiając trening w czasie pracy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną połączyć aktywność fizyczną z obowiązkami zawodowymi, nie rezygnując z produktywności.

Spacetronik Walkee SPE-W01 i SPE-W02 to narzędzia innowacyjne, które wprowadzają nową jakość w aktywność fizyczną. Bez względu na to, czy trening odbywa się w domu, czy w biurze, bieżnie te umożliwiają efektywne treningi, zapewniając jednocześnie wygodę i komfort.

Porównanie różnic między dwoma modelami bieżni do chodzenia: Spacetronik Walkee SPE-W01 i Spacetronik Walkee SPE-W02.

Spacetronik Walkee SPE-W01:

 • Składana Konstrukcja: Model SPE-W01 posiada standardową, nieskładaną konstrukcję.
 • Waga Użytkownika: Maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg.
 • Powierzchnia Użytkowa: 110 x 40 cm zapewniająca komfortowe ćwiczenia.
 • Monitorowanie Postępów: Wyposażony w czytelny wyświetlacz LED, który informuje o ilości spalonych kalorii, prędkości, czasie treningu oraz pokonanym dystansie.
 • Sterowanie Pilotem: Za pomocą bezprzewodowego pilota, użytkownik może dostosować prędkość, czas, dystans, spalone kalorie oraz kroki bez przerywania treningu.
 • Bluetooth: Nie posiada wbudowanego głośnika Bluetooth.
 • Prędkość: Dostosowanie prędkości od 1 km/h do 6 km/h (co 1 km/h).
 • Biurko Ergonomiczne: Idealne do ćwiczeń przy regulowanych biurkach ergonomicznych.

Spacetronik Walkee SPE-W02:

 • Składana Konstrukcja: Model SPE-W02 posiada składaną konstrukcję, umożliwiającą oszczędność miejsca, gdy bieżnia nie jest używana.
 • Waga Użytkownika: Maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg.
 • Powierzchnia Użytkowa: Wielkość powierzchni użytkowej wynosi 120 x 45 cm, zapewniając wygodny trening.
 • Monitorowanie Postępów: Podobnie jak model SPE-W01, wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LED, umożliwiający kontrolę ilości spalonych kalorii, prędkości, czasu treningu, pokonanego dystansu oraz kroków.
 • Sterowanie Pilotem: Podobnie jak model SPE-W01, wyposażony w pilot do łatwego sterowania.
 • Bluetooth: Posiada wbudowany głośnik Bluetooth, umożliwiający odtwarzanie ulubionej muzyki podczas treningu.
 • Prędkość: Dostosowanie prędkości od 1 km/h do 6 km/h (co 0,5 km/h).
 • Biurko Ergonomiczne: Również idealne do ćwiczeń przy regulowanych biurkach ergonomicznych.

Oba modele, SPE-W01 i SPE-W02, oferują innowacyjne rozwiązania w dziedzinie aktywności fizycznej i połączenia treningu z pracą. Wybór między nimi zależy od preferencji użytkownika, wagi, dostępnego miejsca oraz potrzeb monitorowania postępów i możliwości korzystania z głośnika Bluetooth.

Polecane

Bieżnia biurowa Spacetronik Walkee

Bieżnia biurowa Spacetronik Walkee

1 149,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1 199,00 zł/1szt.Cena regularna 1 199,00 zł brutto/1szt.
Bieżnia biurowa Spacetronik Walkee TWO

Bieżnia biurowa Spacetronik Walkee TWO

1 449,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1 499,00 zł/1szt.Cena regularna 1 499,00 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 86 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Towar i dostawa OK
2024-06-16
Realizacja bez zarzutu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel