SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP

SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP

  • Switch przemysłowy POE Spacetronik 100Mbps 8x portów z POE 15,4/30W + 1x port Uplink RJ45 1Gbps + 1 port SFP 1Gbps. Port PoE 1 i 2 wspiera BT90W. Aluminiowa wytrzymała zewnętrzna obudowa z mocowaniem na szynie DIN. Temperatura pracy od -40 do 75 °C. IP40.
  • Switch przemysłowy POE Spacetronik 100Mbps 8x portów z POE 15,4/30W + 1x port Uplink RJ45 1Gbps + 1 port SFP 1Gbps. Port PoE 1 i 2 wspiera BT90W. Aluminiowa wytrzymała zewnętrzna obudowa z mocowaniem na szynie DIN. Temperatura pracy od -40 do 75 °C. IP40.
Porty 90W
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
289,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 289,00 zł / szt.
Cena regularna 299,00 zł / szt.
Szybkie zakupy 1-Click (bez rejestracji)
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

10 portowy SWITCH Spacetronik 8x port POE 10/100Mbps (w tym 2x port 90W) + 1x Uplink Ethernet port RJ45 1Gbps + 1x SFP port 1Gbps SP-SGI108SP2

Switch Ethernet, Spacetronik switch, 9 portowy switch, 2,5G switch, switch do biura, switch do domu, szybki switch, sieciowy przełącznik, przełącznik Ethernet, 10G switch, Plug&Play switch, wytrzymały switch, metalowa obudowa switcha, switch z automatyczną negocjacją, przełącznik z LED wskaźnikami, przełącznik z certyfikatami CE, przełącznik z certyfikatami FCC, przełącznik z certyfikatami RoHS Switch Ethernet, Spacetronik switch, 9 portowy switch, 2,5G switch, switch do biura, switch do domu, szybki switch, sieciowy przełącznik, przełącznik Ethernet, 10G switch, Plug&Play switch, wytrzymały switch, metalowa obudowa switcha, switch z automatyczną negocjacją, przełącznik z LED wskaźnikami, przełącznik z certyfikatami CE, przełącznik z certyfikatami FCC, przełącznik z certyfikatami RoHS

Najważniejsze cechy switcha:

  • 8*10/100M porty POE (port 1 i 2 wspierają obsługę standardu bt o mocy do 90W) + 1*1G port Uplink RJ45 + 1*1G SFP port 
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3/IEEE 802.3u/ IEEE 802.3z
  • Port Ethernet obsługuje adaptacyjną prędkość 1Gbps
  • Obsługa automatycznego odwracania portu (Auto MDI/MDIX)
  • Wskaźniki panelu monitorują stan i pomagają analizować awarie
  • Inteligentny przełącznik z trzema prędkościami i jednym przyciskiem, obsługujący tryb VLAN, tryb Normal i tryb Extend
  • Przepięcie odgromowe: tryb ogólny 6KV, tryb różnicowy 2KV, ESD 15KV, kontakt 8KV
  • Zaawansowany stopień ochrony IP40
  • Możliwy montaż na szynie DIN35
  • Przemysłowa konstrukcja wytrzymująca temperaturę pracy od -40 do 75 stopni Celsjusza
Switch Ethernet, Spacetronik switch, 9 portowy switch, 2,5G switch, switch do biura, switch do domu, szybki switch, sieciowy przełącznik, przełącznik Ethernet, 10G switch, Plug&Play switch, wytrzymały switch, metalowa obudowa switcha, switch z automatyczną negocjacją, przełącznik z LED wskaźnikami, przełącznik z certyfikatami CE, przełącznik z certyfikatami FCC, przełącznik z certyfikatami RoHS


Zastosowanie switchy PoE Spacetronik 

  • Metro-optyczna sieć szerokopasmowa:

Operatorzy sieci danych, tacy jak telekomunikacja, telewizja kablowa i integracja systemów sieciowych itp.

  • Szerokopasmowa sieć prywatna

Nadaje się do sektora finansowego, rządowego, naftowego, kolejowego, elektroenergetycznego, bezpieczeństwa publicznego, transportu, edukacji i innych branż.

  • Transmisja multimedialna

Zintegrowana transmisja obrazu, głosu i danych, odpowiednia do zdalnego nauczania, telewizji konferencyjnej, wideo.

  • Monitorowanie w czasie rzeczywistym

Jednoczesna transmisja sygnałów sterujących, obrazów i danych w czasie rzeczywistym.

  • Odporny na trudne warunki

Nadaje się do pracy w sieci w trudnych warunkach, z silnymi zakłóceniami elektromagnetycznymi i na duże odległości.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości

Power over Ethernet PoE - co to jest?

Power over Ethernet (w skrócie PoE) to technologia przesyłania zasilania przez kabel ethernet. Dzięki temu możemy jednocześnie zasilić urządzenie i zapewnić wymianę informacji. Technologia PoE jest szczególnie popularna w przypadku kamer IP, telefonów VoIP, punktów dostępu do internetu (Access Point) i terminali POS. Urządzenia sieciowe wykorzystujące PoE są wygodne w użyciu, przez co są lubiane przez instalatorów. Biorąc na przykład sieć monitoringu - normalnie trzeba by było ciągnąć osobno kabel zasilający i transmisyjny do każdej z kamer. Tutaj możemy wykorzystać switch, który jednocześnie zasili urządzenia, jak i prześle z nich informacje.

switch spacetronik

Wysoka wydajność

Porty RJ-45 z automatyczną negocjacją mogą zapewnić przesyłanie dużych plików, a także być kompatybilne z dowolnymi urządzeniami Ethernet 10/100Mbs. Dzięki nieblokującej architekturze przełączania produkt przekazuje i filtruje pakiety z pełną prędkością okablowania, zapewniając maksymalną przepustowość.
Jest to switch do każdych warunków - wytrzymała obudowa, odporność na temperatury. Idealny do zastosowań przemysłowych. Porty PoE 1 i 2 wspierają obsługę standardu POE++ o mocy do 90W.

Switch Ethernet, Spacetronik switch, 9 portowy switch, 2,5G switch, switch do biura, switch do domu, szybki switch, sieciowy przełącznik, przełącznik Ethernet, 10G switch, Plug&Play switch, wytrzymały switch, metalowa obudowa switcha, switch z automatyczną negocjacją, przełącznik z LED wskaźnikami, przełącznik z certyfikatami CE, przełącznik z certyfikatami FCC, przełącznik z certyfikatami RoHS
 

Certyfikaty CE, FCC, RoHS

Ten przełącznik Ethernet posiada certyfikaty europejskie CE, amerykańskie FCC oraz spełnia normy dyrektywy ROHS, co sprawia, że jest to w pełni sprawdzony produkt o wysokiej jakości spełniający wszelkie standardy i normy światowe.

Certyfikaty CE, FCC, RoHS

Ochrona IP40

Switch posiada stopień ochrony IP40, który sprawia, że idealnie sprawdzi się w większości zastosowań przemysłowych.

Ochrona IP40

Technologia Plug&Play

Łatwy w użyciu switch przemysłowy - wystarczy podłączyć urządzenie. Nie jest wymagana dodatkowa konfiguracja sprzętu i sieci.

Technologia Plug&Play

Zasilanie urządzeń z POE++

Obsługuje całkowitą moc PoE do 30W na każdy port. Automatycznie wykrywa urządzenie zasilające, dzięki czemu nie spali niestandardowego urządzenia PoE ani normalnego przełącznika PoE. Zgodność ze standardem POE IEEE802.3af/at. Porty 1 i 2 wspierają obsługę standardu PoE++ IEEE802.3bt o mocy do 90W.

Zasilanie urządzeń z POE++

Prosty przycisk przełączania pomiędzy trybami

Jednym przyciskiem na obudowie możesz przełączyć pomiędzy trybami VLAN, Normal, Extend.

Prosty przycisk przełączania pomiędzy trybami

Praca w szerokim zakresie temperatur

Przełączniki Ethernet zostały zaprojektowane z obsługą szerokiej temperatury, aby zapewnić niezawodność działania w temperaturach od -40?C do 75?C. Wykonana z wysokiej jakości metalowej obudowy, wytrzymała i trwała, o długiej żywotności, zapewnia lepsze rozpraszanie ciepła, odpowiednia dla większości środowisk w zastosowaniach przemysłowych.

Praca w szerokim zakresie temperatur

Specyfikacja techniczna SP-SGI108SP2

Napięcie
Napięcie wejściowe zasilania - DC 48~55V
Piny zasilania - 4 PIN industrial terminal (redundant V1+V1-, V2+V2-) / DC 2.1 (DC 2.1 cannot be used together with V1 and V2)

Wydajność
Zdolność przełączania -  5,6Gbps
Wydajność -  4,166Mpps
Adres MAC -  8K
Jumbo Frame - 9,6B
Tryb przesyłania -  Przechowuj i przesyłaj dalej
MTBF - 100000h

PoE
PoE standard: IEEE802.3af /IEEE802.3at
Pojedynczy port (3-8): 15.4 W (IEEE 802.3af), 30 W (IEEE 802.3at)
Porty 1 i 2: do 90W (IEEE 802.3bt)
PoE kompatybilność: IEEE 802.3af/at/bt
PoE napięcie wyjściowe portu: DC 48-55V
PoE piny zasilające: 1/2+ ; 3/6-

Tryby - VLAN, Normal, Extend
Protokoły sieciowe -IEEE802.3/u/z/af/at/bt
Medium sieciowe -   10BASE-T: Cat 3,4,5 or above UTP/STP (?100 m); 100BASE-TX: Cat5 or above UTP/STP (?100 m); 1000BASE-TX: Cat5 or more UTP (?100 m)
Wskaźniki LED -   PWR, Link
Standardy przemysłowe - EMI: FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A, EMS: EN61000-4-2 (ESD), EN61000-4-4 (EFT), EN61000-4-5 (Surge)
Medium optyczne - Multimode fiber: 850nm, 1310nm transmission distance: 550m/2Km; Single-mode fiber: 1310nm, 1550nm transmission distance: 20/40/60/80/100/120Km
Ochrona IP - IP40

Wymiary
Wymiary produktu - 138*108*44mm; Wymiar opakowania - 245*190*60mm
Waga produktu netto - 0,646kg; Waga produktu brutto - 0,781kg

Środowisko pracy
Temperatura pracy: -40-75C
Temperatura przechowywania: -40-85C
Wilgotność pracy: 10%~90% (non-condensing)
Wilgotność przechowywania: 5%~95% (non-condensing)

Zawartość opakowania - switch przemysłowy 1szt., instrukcja 1szt., certyfikat 1szt., ramiona montażowe 1szt.
Certyfikaty - CE, FCC, RoHS

Cechy produktu
Symbol
SP-SGI108SP2
Kod producenta
SWITCH 8-portowy SP-SGI108SP2 Przemysłowy PoE SFP5903031049558
Gwarancja
Porty SFP
1
Ilość portów
10
Architektura sieci
10/100Mbit
Zasób PoE (W)
360
Zarządzanie
niezarządzalny
Rodzaj montażu
Szyna DIN
Zasilanie PoE
Tak
3 lata
3 lata
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

NAPISZ SWOJĄ OPINIĘ

EXAMPLE PRODUCT NAME

Kliknij gwiazdki aby ocenić:
Dodaj własne zdjęcie produktu:

INSPIRACJE

Przełączniki sieciowe Spacetronik czyli switche do rozdzielenia sieci LAN
W nowym artykule na blogu przyjrzymy się bliżej switchom marki Spacetronik. Dowiedz się, dlaczego ich urządzenia są preferowanym rozwiązaniem w branży sieciowej. Poznasz zalety, jakie oferują switchy Spacetronik, w tym niezawodność, zaawansowaną technologię i łatwość użytkowania. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać Spacetronik do budowy Twojej sieci komputerowej.
Zobacz więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 94 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
Szybka i sprawna obsługa
2024-07-10
Montaż bardzo fajny w miarę dobrze świecą
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel